Spokojený zákazník

Spokojený zákazník, jeho spokojenost, doporučení a recenze je pro nás nejlepší reklamou. Jsme ryze českým výrobcem štěpkovačů, ,spolupracujeme a navazujeme na výrobu pana Hodbodě.

Věříme v kvalitu stroje

Naše štěpkovače jsou vyráběny tak, aby byly robusní a odolné konstrukce a odolné vůči opotřebení. Např.už jen samotná hmotnost stroje svědčí o tom, že není šizen na materiálu, kvůli dosažení většího zisku. Jde nám v první řadě o to, aby dostal zákazník za své peníze, kvalitní šnekový štěpkovač. Na všechny naše štěpkovače dáváme záruku 3 roky. Záruka se vztahuje na funkčnost celého štěpkovače.

Manufakturní zakázková výroba

Až na pár drobných součástek si všechny díly vyrábíme ručně sami. Každá součástka je pečlivě dopasovaná a přesně seřízena tak, aby bylo zaručeno perfektní zaběhnutí stroje a jeho bezchybné řezání všech druhů dřevní hmoty, bez rozdílu toho,  zdali je mokrá, nebo suchá. Používáme některé tradiční způsoby výroby, např. výroba šneku a opěrného stolu je kována ručně, pro dosažení větší pevnosti a odolnosti. Stroje vyrábíme manufakturním způsobem,kvůli dosažení co nejmenší spotřeby energie při výrobě a zároveň co nejmenší zátěže pro životní prostředí.
Přesunout se na začátek